KONST / Litografier / Färglitografi 8692032
nr 869 2032
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Färglitografi, Björn Berg (1923-2008), motiv från Paraguay, 210/ 300, signerad, motivet: 30x42
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:46:51
13/1 17:54:06
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg